Dagonfly

 

SNJ2 Okladka1

 

 

Wczoraj oficjalną premierę miała druga część prawdziwej historii Sukdeba Sen, którą miałam przyjemność przelać na papier. 

 

Sen na jawie. Halny to opowieść o odwadze, miłości, ogromnych zmianach i o tym, że to od każdego z nas zależy, z jakim nastawieniem do tych zmian podejdzie.
Trzymam książkę w dłoniach i tak mi ciepło na sercu, że wreszcie mogę Wam powiedzieć, że JUŻ JEST. Wczoraj umieściłam posty w mediach społecznościowych, ale powiem Wam szczerze, że potrzebowałam chwili, by nacieszyć się zapachem farby drukarskiej, zdjęciami i całą oprawą przed napisaniem dłuższego postu.

 

Nałożyło się wiele spraw, więc wydanie książki zajęło troszkę więcej czasu niż zakładałam. Nawet nie wiecie, jak jest mi miło, kiedy czytam w wiadomościach od Was, że czekaliście na drugą część przygód Suku! Dziękuję. Ci z Was, którzy czytali część pierwszą, wiedzą, że zdarzenia opisane w książkach Sen na jawie zdarzyły się naprawdę. Myślę, że ta wiedza sprawia, że zupełnie inaczej podchodzi się do tego, co jest w nich zawarte - prawdziwe są te czasy, te miejsca, te postaci. Jak napisałam we wstępie do książki, historia ta to wybory i determinacja głównego bohatera, ja tylko ubrałam ją w słowa. 

 


Pamiętam moment, kiedy pierwsze moje opowiadanie wyszło drukiem, lata temu. Pojawiło się w zbiorze tekstów różnych autorów, a ja byłam bardzo dumna z tego, że choć kilka stron napisanych przeze mnie idzie w świat i uprzyjemni komuś wieczór. Myślałam wtedy, że właśnie słowa są tym, co potrafię przekazać, że właśnie słowami umiem zaczarować smutne poranki i magiczne popołudnia.

 

Dzisiaj otwieram Sen na jawie. Halny i wiem, że ludzie, którzy przeczytają tą książkę, nie znając Suku osobiście, wzruszą się równie mocno, jak ci, którzy słyszeli od niego samego o niektórych wydarzeniach. Tak było też w przypadku pierwszej części - Sen na jawie. Tuż za rogiem - i muszę przyznać, że każde, absolutnie każde słowo dotyczące książki, które do mnie trafia, cieszy mnie tak samo. Na każdą wiadomość staram się też szybko odpowiadać, dlatego zachęcam Was, jak zawsze do kontaktu - tu albo nawet przez stronę Sen Studio - wszystkie wiadomości na pewno do mnie dotrą.

 

Jeśli macie ochotę skontaktować się z samym Sukdebem Sen, możecie również posłać e-mail na adres Sen Studio - wszystkie wiadomości na pewno zostaną mu przekazane.

 

 

SNJ2 Stos Srodek

 

 

Sen na jawie
Halny


Gdy Sukdeb dostaje propozycję wyjazdu na staż do Polski, jest ogromnie zaskoczony. Otwarty na nowe doświadczenia i podekscytowany perspektywą pierwszej zagranicznej podróży, nie zaprząta sobie głowy tym, że nic nie wie o kraju tak różnym od wszystkiego, co znał do tej pory. Nieznajomość kultury i języka postawi go nieraz w krępującej sytuacji, ale często będzie też powodem bardzo zabawnych zdarzeń. 
Jak wiadomość o wyjeździe przyjmą rodzice młodego mężczyzny? Co będzie dla niego największym wyzwaniem? I wreszcie: czy kilka miesięcy wystarczy, by przewrócić swoje życie do góry nogami? 

 

Sukdeb po raz kolejny udowadnia, że wiele przeszkód można pokonać uśmiechem i determinacją. 
To książka dla wszystkich, którym czasem brakuje odwagi, by zrobić krok w nieznane, a także dla tych, którzy chcą uwierzyć w miłość. 

 

 

 

Książkę można zamówić na stronie SEN STUDIO.  


Serdecznie Was tam zapraszam, tym bardziej, że Sen Studio możecie zobaczyć już w nowej odsłonie. A już za kilka chwil na stronie pojawią się nowości. Przebieram nogami, nie mogąc się doczekać, by wszystko Wam pokazać, ale kilka sekund później upijam łyczek kawy i powstrzymuję swój entuzjazm - zostało jeszcze parę technicznych kwestii, którymi trzeba się zająć. Jeśli jednak chcecie o wszystkich nowych przedmiotach i przedsięwzięciach wiedzieć pierwsi - zapraszam do śledzenia Sen Studio na Facebooku (nie będę tu pisać o każdej pojedynczej rzeczy, bo Dagonfly to troszkę inne miejsce jednak).

 

Dziękuję już tym wszystkim, którzy książki zamówili, bo kilka zamówień posypało się niemal natychmiast po wczoraj szym ogłoszeniu. Jesteście wspaniali!

 

 

SNJ2 Strona

 


Aha, przy okazji tego bardzo luźnego, osobistego postu, chciałabym powiedzieć Wam jeszcze jedno. Wiem, że są osoby, które czytają mój blog i nieraz, gdy rozmawiamy - osobiście albo wirtualnie - mówicie mi, że coś Wam sie podobało, albo że na jakiś temat macie takie albo inne zdanie. Widzę też w statystykach, że niektórzy przychodzą na Dagonfly na wirtualny spacer. Sprawicie mi radość, zostawiając po sobie jakiś ślad, komentarz, uśmiech, cokolwiek - jeśli lubicie tu zaglądać. Wiem, że czasem posty czyta się szybko, w autobusie albo czekając aż zaparzy się herbata, ale mam nadzieję, że jednak znajdziecie tą minutkę i napiszecie czasem. Wiem też, że napisać pierwszy komentarz jest często najtrudniej (dużo łatwiej zgodzić się z pięcioma przedmówcami niż napisać po swojemu), ale jeśli tu jesteście, poznajmy się. Będzie cudownie zamienić kilka zdań.


Mam sporo pracy do wykonania na Dagonfly w najbliższym czasie - niektóre linki w starszych postach, niestety, przestały działać; do dopracowania są zakładki O mnie, Kontakt itd. Poza tym zastanawiam się nad starymi postami, w których grafiki były zupełnie w innym stylu niż zdjęcia teraz, ale jeszcze nie wiem, czy poprawiać to, czy zostawić, jak jest. Także, widzicie, pracy jest dość sporo. Muszę przemyśleć i będę działać. 
Dobrego dnia!

 


Aaa, Sen na jawie. Halny już jest! :)))

 

 

Nie masz odpowiednich praw.

O mnie

Dagu Small

 

Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym. Piszę, redaguję, tworzę ilustracje, czasem również wcielam się w rolę konferansjera. Jestem autorką książek Sen na jawie. Tuż za rogiem oraz Sen na jawie. Halny.

 

Pasja wypuszczania w świat słów lekkich i nieraz intrygująco dziwnych pozwala mi czasem czarować.

Zawsze mam ze sobą worek pomysłów i detektor czterolistnych koniczyn.

No i uwielbiam patrzeć, jak muffiny rosną w piekarniku!

 

MASZ USZY? MASZ POMYSŁ!

POMYSŁY RODZĄ SIĘ MIĘDZY USZAMI.

 

więcej...

 

Sen Studio

Senstudio D Small

 

Takich grafik nie znajdziesz nigdzie indziej. 

Każda rzecz, tworzona przez Sen Studio ma swoją historię. Każda podziała na Twoją wyobraźnię.

 

Plakaty

Zaproszenia ślubne

Kartki

Ksiażki

Notesy

 

>> ZOBACZ <<

 

 

 

Follow my blog with Bloglovin

 

Follow

 

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ PROJEKTU!

Flaming Cos Magicznego Projekt


Wydajmy razem książkę dla dzieci! 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.


Wspaniałe nagrody czekają! 

 

 

 * Zdjęcia opublikowane na blogu są mojego autorstwa (a jeśli nie, są podpisane). Zabraniam ich kopiowania oraz wykorzystywania bez mojej wiedzy i zgody. *


Copyright © dagonfly.pl 2012-2017 - Developed by Samuel Sen